Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aegiali limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aegiali - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegiali Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegiali limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aegiali - Naxos limanına ücretleri ve Aegiali - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aegiali - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Aegiali limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aegiali Naxos Feribotları

Aegiali Rehberi

Aegiali etkileyici bir körfeze sahip olan derin bir vadi içinde kurulmuş küçük bir liman köyüdür. Liman köyünde turistler için iyi bir hizmet bulunmaktadır ve köy Kiklad ada grubunun bir parçasıdır. Çevre adalara sık feribot seferleri bulunmaktadır.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Aegiali limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul