Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Iraklia limanından Katapola limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Iraklia - Katapola arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Iraklia Katapola Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Iraklia limanından Katapola limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Iraklia - Katapola limanına ücretleri ve Iraklia - Katapola limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Iraklia - Katapola linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Katapola limanından Iraklia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Iraklia Katapola Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Iraklia - Katapola arası Feribot (1sa 45dak)
  • SeaJets
    Haftada 1 1 tane Iraklia - Katapola arası Feribot (1sa 15dak)

Iraklia Rehberi

Iraklia Yunanistan, Kiklad Adaları içinde küçük ve güzel bir adadır. Iraklia’nın limanı şehir merkezindedir ve güzel mağaza ve restoranlarla çevrilidir. Limanda birkaç imkan bulunsa da şehir merkezinde birçok olanak vardır. Yol ağları oldukça sadedir. Bu nedenle ada en iyi yürüyerek veya şehirden kiralayabileceğiniz motosikletle keşfedilebilir.

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Iraklia limanından Katapola limanına giden Feribotlara Alternatif Bul