Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Iraklia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Iraklia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Iraklia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Iraklia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Iraklia limanına ücretleri ve Katapola - Iraklia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Iraklia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Iraklia limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Iraklia Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Katapola - Iraklia arası Feribot (1sa 45dak)
  • SeaJets
    Haftada 1 1 tane Katapola - Iraklia arası Feribot (1sa 15dak)

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Iraklia Rehberi

Iraklia Yunanistan, Kiklad Adaları içinde küçük ve güzel bir adadır. Iraklia’nın limanı şehir merkezindedir ve güzel mağaza ve restoranlarla çevrilidir. Limanda birkaç imkan bulunsa da şehir merkezinde birçok olanak vardır. Yol ağları oldukça sadedir. Bu nedenle ada en iyi yürüyerek veya şehirden kiralayabileceğiniz motosikletle keşfedilebilir.

Katapola limanından Iraklia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul