Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Sifnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Sifnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Sifnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Sifnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Sifnos limanına ücretleri ve Folegandros - Sifnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Sifnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sifnos limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Sifnos Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 2 tane Folegandros - Sifnos arası Feribot (1sa 40dak)
  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Sifnos arası Feribot (1sa 50dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Folegandros - Sifnos arası Feribot (1sa 50dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Sifnos Rehberi

Sifnos Yunanistan’daki Kiklad Ada grupları içinde yer alan bir adadır. Çömlek işleri ile ünlü olan ada aynı zamanda adada doğmuş ve tarihi açıdan önem taşıyan ünlü şairlere ev sahipliği yaptığı için ‘Şairler Adası’ olarak da bilinmektedir. Feribot limanı adanın batısındadır.

Folegandros limanından Sifnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul