Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Iraklia limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Iraklia - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Iraklia Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Iraklia limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Iraklia - Naxos limanına ücretleri ve Iraklia - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Iraklia - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Iraklia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Iraklia Naxos Feribotları

Iraklia Rehberi

Iraklia Yunanistan, Kiklad Adaları içinde küçük ve güzel bir adadır. Iraklia’nın limanı şehir merkezindedir ve güzel mağaza ve restoranlarla çevrilidir. Limanda birkaç imkan bulunsa da şehir merkezinde birçok olanak vardır. Yol ağları oldukça sadedir. Bu nedenle ada en iyi yürüyerek veya şehirden kiralayabileceğiniz motosikletle keşfedilebilir.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Iraklia limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul