Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Naxos limanına ücretleri ve Astypalea - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Naxos Feribotları

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Astypalea limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul