Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Donoussa limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Donoussa - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Donoussa Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Donoussa limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Donoussa - Naxos limanına ücretleri ve Donoussa - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Donoussa - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Donoussa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Donoussa Naxos Feribotları

Donoussa Rehberi

Donusa (Hacılar Adası) Kiklad Adaları’ndan biridir ve Kiklad’ın en doğu noktasında en az nüfusa sahip olan adadır. Adada ufak imkanlara sahip küçük bir liman vardır ancak yakındaki kasabada birkaç mağaza ve restoran bulunmaktadır. Adanın küçük olması nedeniyle herhangi bir toplu taşıma aracı bulunmamaktadır.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Donoussa limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul