Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Sikinos limanından Paros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Sikinos - Paros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Sikinos Paros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sikinos limanından Paros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Sikinos - Paros limanına ücretleri ve Sikinos - Paros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Sikinos - Paros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Paros limanından Sikinos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Sikinos Paros Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 2 tane Sikinos - Paros arası Feribot (2sa 35dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Sikinos - Paros arası Feribot (3sa 50dak)

Sikinos Rehberi

Sikinos Kiklad Ada grupları içinde yer alan bir Yunan adasıdır. Ada küçüktür ve turizm açısından dokunulmamıştır. 300’den az nüfusu ile Yunanistan’ın sessiz ve kırsal bir alanı olmaya devam etmektedir. Sikinos’n Alopronia kasabasında bulunan küçük bir feribot limanı bulunmaktadır.

Paros Rehberi

Paros Kikladlar adalar grubunun bir parçasıdır ve Yunanistan'da Ege Denizinde bulunmaktadır ve liman Kikladlar Adalarının ana taşımacılık noktasıdır. Ada, turistler için popüler bir mekân olmasını sağlayan güzel plajlar ve canlı gece hayatı sunmaktadır. Limana adanın herhangi bir yerinden ulaşmak oldukça kolaydır ve beklediğiniz ölçüde tüm yolcu hizmetlerine sahiptir.

Sikinos limanından Paros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul