Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Pire limanından Katapola limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Pire - Katapola arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Pire Katapola Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Pire limanından Katapola limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Pire - Katapola limanına ücretleri ve Pire - Katapola limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Pire - Katapola linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Katapola limanından Pire limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pire Katapola Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 2 tane Pire - Katapola arası Feribot (5sa 35dak)
  • SeaJets
    Haftada 7 tane Pire - Katapola arası Feribot (6sa 50dak)

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Pire limanından Katapola limanına giden Feribotlara Alternatif Bul