Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Pire limanına ücretleri ve Katapola - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Pire Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 2 tane Katapola - Pire arası Feribot (5sa 25dak)
  • SeaJets
    Haftada 7 tane Katapola - Pire arası Feribot (6sa 55dak)

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Katapola limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul