Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aegiali limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aegiali - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegiali Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegiali limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aegiali - Pire limanına ücretleri ve Aegiali - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aegiali - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Aegiali limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aegiali Pire Feribotları

Aegiali Rehberi

Aegiali etkileyici bir körfeze sahip olan derin bir vadi içinde kurulmuş küçük bir liman köyüdür. Liman köyünde turistler için iyi bir hizmet bulunmaktadır ve köy Kiklad ada grubunun bir parçasıdır. Çevre adalara sık feribot seferleri bulunmaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Aegiali limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul