Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Paros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Paros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Paros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Paros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Paros limanına ücretleri ve Astypalea - Paros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Paros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Paros limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Paros Feribotları

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Paros Rehberi

Paros Kikladlar adalar grubunun bir parçasıdır ve Yunanistan'da Ege Denizinde bulunmaktadır ve liman Kikladlar Adalarının ana taşımacılık noktasıdır. Ada, turistler için popüler bir mekân olmasını sağlayan güzel plajlar ve canlı gece hayatı sunmaktadır. Limana adanın herhangi bir yerinden ulaşmak oldukça kolaydır ve beklediğiniz ölçüde tüm yolcu hizmetlerine sahiptir.

Astypalea limanından Paros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul