Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Milos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Milos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Milos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Milos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Milos limanına ücretleri ve Kimolos - Milos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Milos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Milos limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Milos Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 2 tane Kimolos - Milos arası Feribot (0sa 55dak)
  • SeaJets
    Haftada 4 tane Kimolos - Milos arası Feribot (0sa 25dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 2 tane Kimolos - Milos arası Feribot (1sa 0dak)

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Milos Rehberi

Milos, Kikladlar ada grubunun en güneyinde Ege Denizinde bir Yunan Adasıdır ve ünlü Afrodit heykeli ile bilinmektedir. Milos'un feribot limanı, adanın merkezinde Adamas liman kasabasında yer bulunmaktadır. Limanda kısıtlı oranda tesisler bulunmaktadır ancak tüm imkânları bulabileceğiniz ve toplu taşıma imkânına erişebileceğiniz kasabaya çok yakın mesafededir.

Kimolos limanından Milos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul