Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Folegandros limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Folegandros - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Folegandros Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Folegandros limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Folegandros - Naxos limanına ücretleri ve Folegandros - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Folegandros - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Folegandros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Folegandros Naxos Feribotları

  • SeaJets
    Haftada 7 tane Folegandros - Naxos arası Feribot (3sa 50dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Folegandros - Naxos arası Feribot (3sa 15dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Folegandros - Naxos arası Feribot (3sa 5dak)

Folegandros Rehberi

Folegandros Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kiklad Adaları’nın bir parçasını oluşturmaktadır. Karavostasiss adanın güney kısmında bulunan ana limandır. Limanda minimum imkanlar mevcuttur fakat adayı daha büyük kasabalarla bağlayan düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Folegandros limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul