Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Sifnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Sifnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Sifnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Sifnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Sifnos limanına ücretleri ve Kimolos - Sifnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Sifnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sifnos limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Sifnos Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 3 tane Kimolos - Sifnos arası Feribot (0sa 45dak)
  • SeaJets
    Haftada 4 tane Kimolos - Sifnos arası Feribot (1sa 25dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Kimolos - Sifnos arası Feribot (1sa 0dak)

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Sifnos Rehberi

Sifnos Yunanistan’daki Kiklad Ada grupları içinde yer alan bir adadır. Çömlek işleri ile ünlü olan ada aynı zamanda adada doğmuş ve tarihi açıdan önem taşıyan ünlü şairlere ev sahipliği yaptığı için ‘Şairler Adası’ olarak da bilinmektedir. Feribot limanı adanın batısındadır.

Kimolos limanından Sifnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul