Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kimolos limanından Sikinos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kimolos - Sikinos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kimolos Sikinos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kimolos limanından Sikinos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kimolos - Sikinos limanına ücretleri ve Kimolos - Sikinos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kimolos - Sikinos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sikinos limanından Kimolos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kimolos Sikinos Feribotları

  • Zante Ferries
    Haftada 1 1 tane Kimolos - Sikinos arası Feribot (2sa 10dak)
  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Kimolos - Sikinos arası Feribot (2sa 20dak)

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Sikinos Rehberi

Sikinos Kiklad Ada grupları içinde yer alan bir Yunan adasıdır. Ada küçüktür ve turizm açısından dokunulmamıştır. 300’den az nüfusu ile Yunanistan’ın sessiz ve kırsal bir alanı olmaya devam etmektedir. Sikinos’n Alopronia kasabasında bulunan küçük bir feribot limanı bulunmaktadır.

Kimolos limanından Sikinos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul