Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Katapola limanından Paros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Katapola - Paros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Katapola Paros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Katapola limanından Paros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Katapola - Paros limanına ücretleri ve Katapola - Paros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Katapola - Paros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Paros limanından Katapola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Katapola Paros Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Katapola - Paros arası Feribot (4sa 15dak)
  • SeaJets
    Haftada 8 tane Katapola - Paros arası Feribot (3sa 0dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Katapola - Paros arası Feribot (2sa 25dak)

Katapola Rehberi

Katapola (Amorgos) Kiklad Adaları’nın en doğuda olanıdır. Iki tane küçük limanı ve restoran ve tavernaların dizili olduğu bir limanı vardır. Renkli balıkçı kayıkları ve ziyaret eden tekneler için demir atma yerleri vardır.

Paros Rehberi

Paros Kikladlar adalar grubunun bir parçasıdır ve Yunanistan'da Ege Denizinde bulunmaktadır ve liman Kikladlar Adalarının ana taşımacılık noktasıdır. Ada, turistler için popüler bir mekân olmasını sağlayan güzel plajlar ve canlı gece hayatı sunmaktadır. Limana adanın herhangi bir yerinden ulaşmak oldukça kolaydır ve beklediğiniz ölçüde tüm yolcu hizmetlerine sahiptir.

Katapola limanından Paros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul