Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi limanından Naxos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Koufonissi - Naxos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Koufonissi Naxos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Koufonissi limanından Naxos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Koufonissi - Naxos limanına ücretleri ve Koufonissi - Naxos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Koufonissi - Naxos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Naxos limanından Koufonissi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Koufonissi Naxos Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Koufonissi - Naxos arası Feribot (2sa 5dak)
  • SeaJets
    Haftada 8 tane Koufonissi - Naxos arası Feribot (0sa 35dak)
  • Golden Star Ferries
    Haftada 7 tane Koufonissi - Naxos arası Feribot (1sa 0dak)

Koufonissi Rehberi

Koufonissi Yunan Adaları Kikladlar’a bağlıdır. Koufonissi daha çok bir balıkçı kentidir fakat adayı ziyaret eden birçok turist nedeniyle turizm endüstrisi de gelişmiştir. Ada birçok güzel noktaya ev sahipliği yapmaktadır ve manzarayı izleyenler Ege Denizi’nin sakinliğini görebilirler.

Naxos Rehberi

Nakşa, Ege Denizindeki Kikladlar ada grubunun en büyük Yunan adasıdır. Feribot limanı kasabanın Kuzeyinde yer almaktadır ve iyi bir karayolu bağlantısı bulunmaktadır. Nakşa, kasaba merkezine oldukça yakındır ve gemilerle gelen yolcuların kullanabileceği tüm tesislere sahiptir.

Koufonissi limanından Naxos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul