Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aegina Adası limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aegina Adası - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegina Adası Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegina Adası limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aegina Adası - Pire limanına ücretleri ve Aegina Adası - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aegina Adası - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Aegina Adası limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aegina Adası Pire Feribotları

Aegina Adası Rehberi

Aegina şehri kuzeybatı kıyısında bulunmaktadır; bu çekici küçük şehir yürüyerek bir satin altında bir sürede keşfedilebilir. Tersane yanı boyunca sıralanmış zengin yerel ürünler ve limandan kısa bir yürüme mesafesinde bir balık pazarı bulunmaktadır. Limandan Atina’ya bütün toplu ulaşım olanaklarına kolay erişim sağlayan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Aegina Adası limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul