Feribot Bileti Arama

Aegina Adası Feribot Limanının Konumu

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Aegina Adası Limanı Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesinde başlıca feribot şirketleri ile Aegina Adası limanına giden feribot biletlerini alabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegina Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegina Adası Feribotu için saat tarifesi ve feribot bileti ücretlerini öğrenmek veya Aegina Adası limanı Feribot biletlerini online olarak nasıl ayırtabileceğiniz dahil daha fazla bilgi edinmek için Aegina Adası limanı Feribot güzergahınızı seçin, (eğer varsa sürücü dahil) Feribot yolcu sayısını girin ve aramaya tıklayın.

Kalkış ve varış için farklı bir Feribot Limanı tercih ederseniz lütfen Aegina Adası limanı için olan alternatif linklere tıklayın.

Aegina Adası Rehberi

Aegina şehri kuzeybatı kıyısında bulunmaktadır; bu çekici küçük şehir yürüyerek bir satin altında bir sürede keşfedilebilir. Tersane yanı boyunca sıralanmış zengin yerel ürünler ve limandan kısa bir yürüme mesafesinde bir balık pazarı bulunmaktadır. Limandan Atina’ya bütün toplu ulaşım olanaklarına kolay erişim sağlayan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır.