Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Aegina Adası limanından Agistri limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Aegina Adası - Agistri arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Aegina Adası Agistri Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Aegina Adası limanından Agistri limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Aegina Adası - Agistri limanına ücretleri ve Aegina Adası - Agistri limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Aegina Adası - Agistri linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agistri limanından Aegina Adası limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Aegina Adası Agistri Feribotları

Aegina Adası Rehberi

Aegina şehri kuzeybatı kıyısında bulunmaktadır; bu çekici küçük şehir yürüyerek bir satin altında bir sürede keşfedilebilir. Tersane yanı boyunca sıralanmış zengin yerel ürünler ve limandan kısa bir yürüme mesafesinde bir balık pazarı bulunmaktadır. Limandan Atina’ya bütün toplu ulaşım olanaklarına kolay erişim sağlayan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır.

Agistri Rehberi

Agistri adası Saronic adalarının en güzellerinden biridir ve Atina’dan kısa bir feribot yolculuğu uzaklıktadır. Agistri küçük bir feribot limanına ve taze yerel balık servisi yapan tavernalarla çevrili eski ve hoş bir balıkçı barınağına sahiptir. Ada çevresinde ulaşım taksiyle, otobüsle veya hatta turist treniyle çok kolaydır.

Aegina Adası limanından Agistri limanına giden Feribotlara Alternatif Bul