Feribot Bileti Arama

Saronic Adaları Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Saronic Adaları Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Saronic Adaları Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 4 Feribot Şirketinin Saronic Adaları’ndaki 6 Feribot limanı seçeneğiyle Saronic Adaları’na 12 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Saronic Adaları’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Saronic Adaları’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Saronic Adaları Rehberi

Saron Adaları, Yunanistan ana karasının açıklarında yer alan Yunanistan Takımadalarının bir parçasıdır. Saron Adalarını oluşturan yedi küçük ada vardır; adaların en erişilebilir olanı, Atina'dan kısa bir feribot yolculuğu uzaklıkta olan Saramina'dır. Atinalılar adaları kendi hafta sonu dinlenme yerleri olarak kullanır; her ada, kendi özgün ve çekici karakterine sahiptir. Çamlıca (Hydra) adasında motorlu araçlar yasaktır ve toplu taşıma araçları olarak kullanılan 500'ün üzerinde eşek vardır.

Saronic Adaları Feribotlarını Bul