Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agistri limanından Aegina Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agistri - Aegina Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agistri Aegina Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agistri limanından Aegina Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agistri - Aegina Adası limanına ücretleri ve Agistri - Aegina Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agistri - Aegina Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Aegina Adası limanından Agistri limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agistri Aegina Adası Feribotları

  • Saronic Ferries
    Günde 3 tane Agistri - Aegina Adası arası Feribot (0sa 20dak)

Agistri Rehberi

Agistri adası Saronic adalarının en güzellerinden biridir ve Atina’dan kısa bir feribot yolculuğu uzaklıktadır. Agistri küçük bir feribot limanına ve taze yerel balık servisi yapan tavernalarla çevrili eski ve hoş bir balıkçı barınağına sahiptir. Ada çevresinde ulaşım taksiyle, otobüsle veya hatta turist treniyle çok kolaydır.

Aegina Adası Rehberi

Aegina şehri kuzeybatı kıyısında bulunmaktadır; bu çekici küçük şehir yürüyerek bir satin altında bir sürede keşfedilebilir. Tersane yanı boyunca sıralanmış zengin yerel ürünler ve limandan kısa bir yürüme mesafesinde bir balık pazarı bulunmaktadır. Limandan Atina’ya bütün toplu ulaşım olanaklarına kolay erişim sağlayan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır.

Agistri limanından Aegina Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul