Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ermioni limanından Spetses limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ermioni - Spetses arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ermioni Spetses Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ermioni limanından Spetses limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ermioni - Spetses limanına ücretleri ve Ermioni - Spetses limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ermioni - Spetses linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Spetses limanından Ermioni limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ermioni Spetses Feribotları

Ermioni Rehberi

Ermioni Yunanistan’da küçük bir şehirdir ve Argolis’in eski ilçesidir. Atina’ya yaklaşık iki buçuk saatlik bir mesafede yer alan küçük bir liman şehridir. Limania’nın küçük limanı yolcular için restoran, banka ve eczane dahil tüm imkanlarla donatılmış ana limandır ve yerel toplu taşıma araçlarına ulaşımın yanında bu küçük kenti keşfetmek için tavsiye edilen araç kiralama servislerine de sahiptir. Limanda ihtiyaç duyulan her türlü imkan bulunmaktadır.

Spetses Rehberi

Spetses Yunanistan’ın Attica bölgesinde bulunan bir adadır ve bazen Saronic Adaları’ndan biri olarak kabul edilir. Ada Akdeniz kıyısındadır ve Piraeus’tan gelen feribotları ağırlar. Küçük liman kafe ve butiklerle doludur ve turistler tarafından keşfedilmediği için dokunulmamış bir cazibeye sahiptir.

Ermioni limanından Spetses limanına giden Feribotlara Alternatif Bul