Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agathonisi limanından Kos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agathonisi - Kos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agathonisi Kos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agathonisi limanından Kos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agathonisi - Kos limanına ücretleri ve Agathonisi - Kos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agathonisi - Kos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kos limanından Agathonisi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agathonisi Kos Feribotları

Agathonisi Rehberi

Agathonisi, Oniki Adanın en kuzey ucunda bulunan küçük bir Yunan adasıdır ve birçok daha küçük adayla çevrelenmiştir. St George limanı adanın tek limanıdır ve Kos ve çevreleyen adalara düzenli seferler bulunmaktadır.

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Agathonisi limanından Kos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul