Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile İstanköy limanından Agathonisi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile İstanköy - Agathonisi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz İstanköy Agathonisi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İstanköy limanından Agathonisi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, İstanköy - Agathonisi limanına ücretleri ve İstanköy - Agathonisi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif İstanköy - Agathonisi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agathonisi limanından İstanköy limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

İstanköy Agathonisi Feribotları

İstanköy Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Agathonisi Rehberi

Agathonisi, Oniki Adanın en kuzey ucunda bulunan küçük bir Yunan adasıdır ve birçok daha küçük adayla çevrelenmiştir. St George limanı adanın tek limanıdır ve Kos ve çevreleyen adalara düzenli seferler bulunmaktadır.

İstanköy limanından Agathonisi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul