Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kos limanından Agathonisi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kos - Agathonisi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kos Agathonisi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kos limanından Agathonisi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kos - Agathonisi limanına ücretleri ve Kos - Agathonisi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kos - Agathonisi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agathonisi limanından Kos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kos Agathonisi Feribotları

Kos Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Agathonisi Rehberi

Agathonisi, Oniki Adanın en kuzey ucunda bulunan küçük bir Yunan adasıdır ve birçok daha küçük adayla çevrelenmiştir. St George limanı adanın tek limanıdır ve Kos ve çevreleyen adalara düzenli seferler bulunmaktadır.

Kos limanından Agathonisi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul