Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Kalymnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Kalymnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Kalymnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Kalymnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Kalymnos limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Kalymnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Kalymnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kalymnos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Kalymnos Feribotları

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Agios Kirikos limanından Kalymnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul