Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kalymnos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kalymnos - Agios Kirikos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kalymnos Agios Kirikos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kalymnos limanından Agios Kirikos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kalymnos - Agios Kirikos limanına ücretleri ve Kalymnos - Agios Kirikos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kalymnos - Agios Kirikos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Kirikos limanından Kalymnos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kalymnos Agios Kirikos Feribotları

Kalymnos Rehberi

Kalymnos, güney doğu Ege Denizi’nde, Oniki Adaların bir bölümünü oluşturan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı adanın merkezindedir ve çevredeki diğer adaları gezmek için ideal bir konumdadır. Ziyaret eden yolcular için adada pek çok hizmet mevcuttur.

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Kalymnos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul