Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Kavala limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Kavala arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Kavala Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Kavala limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Kavala limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Kavala limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Kavala linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kavala limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Kavala Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Agios Kirikos - Kavala arası Feribot (15sa 50dak)

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Agios Kirikos limanından Kavala limanına giden Feribotlara Alternatif Bul