Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Kavala limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Kavala - Agios Kirikos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Kavala Agios Kirikos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kavala limanından Agios Kirikos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Kavala - Agios Kirikos limanına ücretleri ve Kavala - Agios Kirikos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Kavala - Agios Kirikos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Kirikos limanından Kavala limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Kavala Agios Kirikos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 2 tane Kavala - Agios Kirikos arası Feribot (16sa 5dak)

Kavala Rehberi

Kavala, Kuzey Yunanistan’in en büyük ikinci şehri olup çoğunlukla doğu Makedonya’nın bir limanıdır. Feribot limanında, iyi tren, otobüs ve karayolu bağlantıları gibi bir kaç hizmet mevcuttur.

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Kavala limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul