Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Konstantinos limanından Glossa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Konstantinos - Glossa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Konstantinos Glossa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Konstantinos limanından Glossa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Konstantinos - Glossa limanına ücretleri ve Agios Konstantinos - Glossa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Konstantinos - Glossa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Glossa limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Konstantinos Glossa Feribotları

  • Anes Ferries
    Haftada 4 tane Agios Konstantinos - Glossa arası Feribot (4sa 15dak)

Agios Konstantinos Rehberi

Aigos Konstantinos Yunan Phthiotida bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu harika şehir mükemmel sahillere, billur gibi sulara, güzel manzaralara ve anakaraya ve Sporad adalarına düzenli seferler olan yoğun bir limana sahiptir.

Glossa Rehberi

Glossa Kuzey Ege Adaları’ndan Skopelos Adası’nın kuzey batısında bulunan bir kasabadır. Glossa’nın küçük limanından karaya çıkıldığında sınırlı imkanlar bulunmaktadır fakat küçük kent dokunulmamıştır ve birçok taverna ve güzel evlerle doludur. Kent tepelik olsa da en iyi yürüyerek keşfedilebilir.

Agios Konstantinos limanından Glossa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul