Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Glossa limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Glossa - Agios Konstantinos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Glossa Agios Konstantinos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Glossa limanından Agios Konstantinos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Glossa - Agios Konstantinos limanına ücretleri ve Glossa - Agios Konstantinos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Glossa - Agios Konstantinos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Konstantinos limanından Glossa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Glossa Agios Konstantinos Feribotları

  • Anes Ferries
    Haftada 5 tane Glossa - Agios Konstantinos arası Feribot (4sa 20dak)

Glossa Rehberi

Glossa Kuzey Ege Adaları’ndan Skopelos Adası’nın kuzey batısında bulunan bir kasabadır. Glossa’nın küçük limanından karaya çıkıldığında sınırlı imkanlar bulunmaktadır fakat küçük kent dokunulmamıştır ve birçok taverna ve güzel evlerle doludur. Kent tepelik olsa da en iyi yürüyerek keşfedilebilir.

Agios Konstantinos Rehberi

Aigos Konstantinos Yunan Phthiotida bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu harika şehir mükemmel sahillere, billur gibi sulara, güzel manzaralara ve anakaraya ve Sporad adalarına düzenli seferler olan yoğun bir limana sahiptir.

Glossa limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul