Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Glossa limanından Volos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Glossa - Volos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Glossa Volos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Glossa limanından Volos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Glossa - Volos limanına ücretleri ve Glossa - Volos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Glossa - Volos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Volos limanından Glossa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Glossa Volos Feribotları

Glossa Rehberi

Glossa Kuzey Ege Adaları’ndan Skopelos Adası’nın kuzey batısında bulunan bir kasabadır. Glossa’nın küçük limanından karaya çıkıldığında sınırlı imkanlar bulunmaktadır fakat küçük kent dokunulmamıştır ve birçok taverna ve güzel evlerle doludur. Kent tepelik olsa da en iyi yürüyerek keşfedilebilir.

Volos Rehberi

Volos Yunanistan’ın anakarasının ortasında, Thessaly’de yer alan bir kıyı liman kentidir. Volos konumu nedeniyle güçlü bir denizcilik geleneğine sahiptir ve Altın iplik arayışı için Argonauts’a katılan Argo gemisine binen antik Yunan Kahramanı Jason’ın doğduğu yer olarak bilinmektedir. Volos hareketli şehre gelen düzenli feribot trafiğine ev sahipliği yapan büyük ve yoğun limanı ile endüstriyel bir şehirdir.

Glossa limanından Volos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul