Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Alcudia limanından Barselona limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Alcudia - Barselona arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Alcudia Barselona Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alcudia limanından Barselona limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Alcudia - Barselona limanına ücretleri ve Alcudia - Barselona limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Alcudia - Barselona linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Barselona limanından Alcudia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alcudia Barselona Feribotları

  • Balearia
    Haftada 7 tane Alcudia - Barselona arası Feribot (6sa 0dak)

Alcudia Rehberi

Alcudia, Mayorka’nın hemen kuzeyindeki Balear adalarında bulunmaktadır. Şehir yoğun bir limana ve kalabalık restoran ve dükkanlarla çevrili sevimli bir yat limanına sahiptir.

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Alcudia limanından Barselona limanına giden Feribotlara Alternatif Bul