Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Barselona limanından Alcudia limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Barselona - Alcudia arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Barselona Alcudia Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Barselona limanından Alcudia limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Barselona - Alcudia limanına ücretleri ve Barselona - Alcudia limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Barselona - Alcudia linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Alcudia limanından Barselona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Barselona Alcudia Feribotları

  • Balearia
    Haftada 7 tane Barselona - Alcudia arası Feribot (6sa 0dak)

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Alcudia Rehberi

Alcudia, Mayorka’nın hemen kuzeyindeki Balear adalarında bulunmaktadır. Şehir yoğun bir limana ve kalabalık restoran ve dükkanlarla çevrili sevimli bir yat limanına sahiptir.

Barselona limanından Alcudia limanına giden Feribotlara Alternatif Bul