Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Barselona limanından Palma limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Barselona - Palma arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Barselona Palma Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Barselona limanından Palma limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Barselona - Palma limanına ücretleri ve Barselona - Palma limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Barselona - Palma linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Palma limanından Barselona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Barselona Palma Feribotları

  • Balearia
    Haftada 7 tane Barselona - Palma arası Feribot (7sa 29dak)
  • Trasmediterranea
    Haftada 8 tane Barselona - Palma arası Feribot (6sa 30dak)

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Palma Rehberi

Palma, İspanya'nın Balear Adalarının özerk topluluğunun başkentidir ve adanın güneyinde Palma Körfezinde yer almaktadır. Şehir İspanya tarihi açısında oldukça zengindir ve sezonlar boyunca birçok turisti ve yolcu gemilerini karşılayan, Balear Adalarının büyük bir limanıdır.

Barselona limanından Palma limanına giden Feribotlara Alternatif Bul