Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Alonissos limanından Volos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Alonissos - Volos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Alonissos Volos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alonissos limanından Volos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Alonissos - Volos limanına ücretleri ve Alonissos - Volos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Alonissos - Volos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Volos limanından Alonissos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alonissos Volos Feribotları

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Volos Rehberi

Volos Yunanistan’ın anakarasının ortasında, Thessaly’de yer alan bir kıyı liman kentidir. Volos konumu nedeniyle güçlü bir denizcilik geleneğine sahiptir ve Altın iplik arayışı için Argonauts’a katılan Argo gemisine binen antik Yunan Kahramanı Jason’ın doğduğu yer olarak bilinmektedir. Volos hareketli şehre gelen düzenli feribot trafiğine ev sahipliği yapan büyük ve yoğun limanı ile endüstriyel bir şehirdir.

Alonissos limanından Volos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul