Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Volos limanından Alonissos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Volos - Alonissos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Volos Alonissos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Volos limanından Alonissos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Volos - Alonissos limanına ücretleri ve Volos - Alonissos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Volos - Alonissos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Alonissos limanından Volos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Volos Alonissos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 11 tane Volos - Alonissos arası Feribot (3sa 10dak)
  • Anes Ferries
    Haftada 4 tane Volos - Alonissos arası Feribot (5sa 30dak)

Volos Rehberi

Volos Yunanistan’ın anakarasının ortasında, Thessaly’de yer alan bir kıyı liman kentidir. Volos konumu nedeniyle güçlü bir denizcilik geleneğine sahiptir ve Altın iplik arayışı için Argonauts’a katılan Argo gemisine binen antik Yunan Kahramanı Jason’ın doğduğu yer olarak bilinmektedir. Volos hareketli şehre gelen düzenli feribot trafiğine ev sahipliği yapan büyük ve yoğun limanı ile endüstriyel bir şehirdir.

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Volos limanından Alonissos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul