Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Amsterdam limanından Newcastle limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Amsterdam - Newcastle arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Amsterdam Newcastle Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Amsterdam limanından Newcastle limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Amsterdam - Newcastle limanına ücretleri ve Amsterdam - Newcastle limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Amsterdam - Newcastle linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Newcastle limanından Amsterdam limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Amsterdam Newcastle Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 7 tane Amsterdam - Newcastle arası Feribot (16sa 45dak)

Amsterdam Rehberi

Amsterdam, Hollanda’nın başkenti ve en kalabalık şehridir. Hollanda’nın kuzeyinde bir liman şehri olan Ijmuiden bulunmaktadır ve Hollanda’ya feribot yoluyla giriş için bir kapıdır. Tren ya da jetfoil yoluyla sizi Amsterdam’a götüren toplu ulaşım hizmetlerine limandan kolaylık erişilebilir.

Newcastle Rehberi

Newcastle Upon Tyne, Kuzey Doğu İngiltere'nin Tyne ve Wear bölgesinde bir şehirdir. Newcastle Feribot limanı, Newcastle Şehir Merkezine 13 km uzaklıkta ve Tyne nehrinin Kuzey kıyısında bulunmaktadır. Yolcu terminalinde olağanüstü tesisler bulunmaktadır ve şehir merkezinden ulaşım için yol bağlantılarında oldukça iyi şekilde trafik işaretleri vardır. Otobüs ile ana terminalden yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Amsterdam limanından Newcastle limanına giden Feribotlara Alternatif Bul