Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Newcastle limanından Amsterdam limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Newcastle - Amsterdam arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Newcastle Amsterdam Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Newcastle limanından Amsterdam limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Newcastle - Amsterdam limanına ücretleri ve Newcastle - Amsterdam limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Newcastle - Amsterdam linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Amsterdam limanından Newcastle limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Newcastle Amsterdam Feribotları

  • DFDS Seaways
    Haftada 7 tane Newcastle - Amsterdam arası Feribot (15sa 45dak)

Newcastle Rehberi

Newcastle Upon Tyne, Kuzey Doğu İngiltere'nin Tyne ve Wear bölgesinde bir şehirdir. Newcastle Feribot limanı, Newcastle Şehir Merkezine 13 km uzaklıkta ve Tyne nehrinin Kuzey kıyısında bulunmaktadır. Yolcu terminalinde olağanüstü tesisler bulunmaktadır ve şehir merkezinden ulaşım için yol bağlantılarında oldukça iyi şekilde trafik işaretleri vardır. Otobüs ile ana terminalden yaklaşık 20 dakika sürmektedir.

Amsterdam Rehberi

Amsterdam, Hollanda’nın başkenti ve en kalabalık şehridir. Hollanda’nın kuzeyinde bir liman şehri olan Ijmuiden bulunmaktadır ve Hollanda’ya feribot yoluyla giriş için bir kapıdır. Tren ya da jetfoil yoluyla sizi Amsterdam’a götüren toplu ulaşım hizmetlerine limandan kolaylık erişilebilir.

Newcastle limanından Amsterdam limanına giden Feribotlara Alternatif Bul