Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Hull limanından Zeebrugge limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Hull - Zeebrugge arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Hull Zeebrugge Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hull limanından Zeebrugge limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Hull - Zeebrugge limanına ücretleri ve Hull - Zeebrugge limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Hull - Zeebrugge linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Zeebrugge limanından Hull limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Hull Zeebrugge Feribotları

  • P&O Ferries
    Haftada 7 tane Hull - Zeebrugge arası Feribot (13sa 15dak)

Hull Rehberi

Hull bir deniz limanı şehridir ve İngiltere’nin kuzey doğusunda, Yorkshire’da yer almaktadır. Hull denizcilik mirası ile gurur duymaktadır ve Avrupa’ya bağlantı sağlayan deniz limanı ile övünmektedir. Hull denizcilik mirası, ileri teknoloji ve alt yapısı arasında harika bir denge kurmuştur.

Zeebrugge Rehberi

Zeebrugge Belçika kıyısında bulunan bir kasabadır ve güzel restoranlar ve sevimli bir marina ile uluslararası bir liman ve deniz kıyısı beldesidir. Zeebrugge dünyanın en hareketli denizi olan Kuzey Denizi kıyısındadır. Kasaba önemli bir balıkçı limanıdır ve Avrupa’daki en büyük balık pazarlarından birine sahiptir. Zeebrugge’un limanı konuklar için önemli bir yolcu limanı haline gelmiştir ve seyahate devam etmeden önce ideal bir hafta sonu durağıdır.

Hull limanından Zeebrugge limanına giden Feribotlara Alternatif Bul