Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Hull limanından Rotterdam limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Hull - Rotterdam arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Hull Rotterdam Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Hull limanından Rotterdam limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Hull - Rotterdam limanına ücretleri ve Hull - Rotterdam limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Hull - Rotterdam linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rotterdam limanından Hull limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Hull Rotterdam Feribotları

  • P&O Ferries
    Haftada 7 tane Hull - Rotterdam arası Feribot (11sa 0dak)

Hull Rehberi

Hull bir deniz limanı şehridir ve İngiltere’nin kuzey doğusunda, Yorkshire’da yer almaktadır. Hull denizcilik mirası ile gurur duymaktadır ve Avrupa’ya bağlantı sağlayan deniz limanı ile övünmektedir. Hull denizcilik mirası, ileri teknoloji ve alt yapısı arasında harika bir denge kurmuştur.

Rotterdam Rehberi

Rotterdam, Kuzey Denizi'nde yer alan ve Avrupa'daki en büyük feribot limanına sahiptir. Eskiden küçük bir balıkçı kasabası olan bu şehir günümüzde şehir merkezinden Kuzey Denizi'ne doğru 40 km'lik bir alanı kaplamaktadır. Liman, Hollanda'yı ziyaret eden yolcular için tüm ihtiyaç duyulan tesisleri sunmaktadır ve karayolu ve tren yolu ile limana doğrudan ulaşım imkânı bulunmaktadır.

Hull limanından Rotterdam limanına giden Feribotlara Alternatif Bul