Feribot Bileti Arama

Arnavutluk Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Arnavutluk Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Arnavutluk Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 11 Feribot Şirketinin Arnavutluk’daki 3 Feribot limanı seçeneğiyle Arnavutluk’a 5 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Arnavutluk’a giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Arnavutluk’dan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Arnavutluk Rehberi

Arnavutluk, başkenti Tiran olan, Adriyatik'te kıyı şeridine sahip, Balkan Yarımadası'nda küçük bir ülkedir. Yunanistan, Makedonya ve Sırbistan ile Karadağ cumhuriyetleri Arnavutluk ile sınır komşusudur. Arnavutluk, ülkenin ormanlık olan neredeyse üçte biri ile çok dağlık olarak bilinir. Avrupa'nın en yoksullarından biri olmaya devam eden ülkede Tarım büyük bir istihdam kaynağı olmasına rağmen, başlıca ihraç malı Kromdur. Bunun gerisinde kalmamak üzere, çok çarpıcı ve tertemiz beyaz plajlara açılan zeytinliklerle kaplı dağ geçitleriyle turizm İyonya kıyı şeridi boyunca popülerdir.