Feribot Bileti Arama

İyon Adaları Feribot Limanları

Click for map

Ferries.com.tr Web Sitesi ile İyon Adaları Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile İyon Adaları Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 12 Feribot Şirketinin İyon Adaları’ndaki 5 Feribot limanı seçeneğiyle İyon Adaları’na 9 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

İyon Adaları’na giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde İyon Adaları’ndan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

İyon Adaları Rehberi

İyon Adaları Yunanistan'da bir adalar grubudur. Bunlara geleneksel olarak "Yedi Adalar" anlamına gelen Heptanese denir, ancak grup yedi ana adanın yanı sıra birçok küçük adayı da içerir. En iyi bilinen adalardan biri, Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini filminin çekimleri sırasında turist kitlelerini çekmiş olan Kefalonia'dır ve Kefalonia'nın muhteşem Myrtos Plajı birçok kişi tarafından Akdeniz'de olanların en güzeli olarak kabul edilir iken, Lefakada en iyi rüzgâr sörfü merkezlerinden birine sahiptir.