Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Venedik limanından Korfu Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Venedik - Korfu Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Venedik Korfu Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Venedik limanından Korfu Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Venedik - Korfu Adası limanına ücretleri ve Venedik - Korfu Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Venedik - Korfu Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Korfu Adası limanından Venedik limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Venedik Korfu Adası Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 4 tane Venedik - Korfu Adası arası Feribot (25sa 30dak)

Venedik Rehberi

-Venedik İtalya’nın kuzey doğusunda, kanal ve köprülerle bölünmüş birkaç adadan meydana gelmesi ile tanınmıştır. Şehrin tamamı nefes kesen güzelliği ve mimarisi ile bir Dünya Mirası alanıdır. Venedik’in hareketli feribot limanı tüm turistik yerlere yakındır ve gün boyunca limandan deniz taksileri ve servis araçları kalkar. St.Marks Bazilikası ve St.Marks Meydanı ile ünlü alan şehir güzelliği nedeniyle büyük bir turistik mekandır.

Korfu Adası Rehberi

Korfu İyon Denizi’nde yer alan bir Yunan adasıdır ve İyon Adaları içinde en büyük ikinci adadır. Korfu kendisini ünlü bir turistik yer yapan Yunanistan’ın en güzel plajlarına sahiptir. Korfu feribot limanı oldukça iyi düzenlenmiştir fakat sınırlı imkanlara sahiptir. Ancak birçok servis ve toplu taşıma araçları limana yürüme mesafesindedir.

Venedik limanından Korfu Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul