Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Brindisi limanından Korfu Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Brindisi - Korfu Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Brindisi Korfu Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Brindisi limanından Korfu Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Brindisi - Korfu Adası limanına ücretleri ve Brindisi - Korfu Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Brindisi - Korfu Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Korfu Adası limanından Brindisi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Brindisi Korfu Adası Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 2 tane Brindisi - Korfu Adası arası Feribot (6sa 30dak)
  • European Seaways
    Haftada 4 tane Brindisi - Korfu Adası arası Feribot (7sa 15dak)

Brindisi Rehberi

Brindisi Adriyatik Denizi kıyısında, İtalya’nın Puglia Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve geçmişte Yunanistan’ın ticaret merkezi olan ana limanı Adriyatik Denizi’ndeki en önemli ticari ve endüstri marinalarından biridir.

Korfu Adası Rehberi

Korfu İyon Denizi’nde yer alan bir Yunan adasıdır ve İyon Adaları içinde en büyük ikinci adadır. Korfu kendisini ünlü bir turistik yer yapan Yunanistan’ın en güzel plajlarına sahiptir. Korfu feribot limanı oldukça iyi düzenlenmiştir fakat sınırlı imkanlara sahiptir. Ancak birçok servis ve toplu taşıma araçları limana yürüme mesafesindedir.

Brindisi limanından Korfu Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul