Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ancona limanından Korfu Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ancona - Korfu Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ancona Korfu Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ancona limanından Korfu Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ancona - Korfu Adası limanına ücretleri ve Ancona - Korfu Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ancona - Korfu Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Korfu Adası limanından Ancona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ancona Korfu Adası Feribotları

  • Minoan Lines
    Haftada 2 tane Ancona - Korfu Adası arası Feribot (16sa 0dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 2 tane Ancona - Korfu Adası arası Feribot (15sa 0dak)

Ancona Rehberi

Ancona İtalya’nın doğu kıyısında bulunmaktadır ve İtalya’nın ve Adriyatik Denizinin en yoğun limanlarından birine ev sahipliği yapar. Ancona limanı turistler arasında çok popülerdir ve her yıl, kendilerini Ancona’nın sunduğu kültür ve atmosferle şımartmak için binlerce turist feribotlarla gelmektedir.

Korfu Adası Rehberi

Korfu İyon Denizi’nde yer alan bir Yunan adasıdır ve İyon Adaları içinde en büyük ikinci adadır. Korfu kendisini ünlü bir turistik yer yapan Yunanistan’ın en güzel plajlarına sahiptir. Korfu feribot limanı oldukça iyi düzenlenmiştir fakat sınırlı imkanlara sahiptir. Ancak birçok servis ve toplu taşıma araçları limana yürüme mesafesindedir.

Ancona limanından Korfu Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul