Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Korfu Adası limanından Brindisi limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Korfu Adası - Brindisi arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Korfu Adası Brindisi Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Korfu Adası limanından Brindisi limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Korfu Adası - Brindisi limanına ücretleri ve Korfu Adası - Brindisi limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Korfu Adası - Brindisi linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Brindisi limanından Korfu Adası limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Korfu Adası Brindisi Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 2 tane Korfu Adası - Brindisi arası Feribot (8sa 30dak)
  • European Seaways
    Haftada 5 tane Korfu Adası - Brindisi arası Feribot (7sa 15dak)

Korfu Adası Rehberi

Korfu İyon Denizi’nde yer alan bir Yunan adasıdır ve İyon Adaları içinde en büyük ikinci adadır. Korfu kendisini ünlü bir turistik yer yapan Yunanistan’ın en güzel plajlarına sahiptir. Korfu feribot limanı oldukça iyi düzenlenmiştir fakat sınırlı imkanlara sahiptir. Ancak birçok servis ve toplu taşıma araçları limana yürüme mesafesindedir.

Brindisi Rehberi

Brindisi Adriyatik Denizi kıyısında, İtalya’nın Puglia Bölgesi’nde yer alan bir şehirdir ve geçmişte Yunanistan’ın ticaret merkezi olan ana limanı Adriyatik Denizi’ndeki en önemli ticari ve endüstri marinalarından biridir.

Korfu Adası limanından Brindisi limanına giden Feribotlara Alternatif Bul