Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Korfu Adası limanından Bari limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Korfu Adası - Bari arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Korfu Adası Bari Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Korfu Adası limanından Bari limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Korfu Adası - Bari limanına ücretleri ve Korfu Adası - Bari limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Korfu Adası - Bari linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bari limanından Korfu Adası limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Korfu Adası Bari Feribotları

  • Ventouris Ferries
    Haftada 7 tane Korfu Adası - Bari arası Feribot (10sa 0dak)
  • Anek Superfast
    Haftada 1 1 tane Korfu Adası - Bari arası Feribot (8sa 0dak)

Korfu Adası Rehberi

Korfu İyon Denizi’nde yer alan bir Yunan adasıdır ve İyon Adaları içinde en büyük ikinci adadır. Korfu kendisini ünlü bir turistik yer yapan Yunanistan’ın en güzel plajlarına sahiptir. Korfu feribot limanı oldukça iyi düzenlenmiştir fakat sınırlı imkanlara sahiptir. Ancak birçok servis ve toplu taşıma araçları limana yürüme mesafesindedir.

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Korfu Adası limanından Bari limanına giden Feribotlara Alternatif Bul