Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Korfu Adası limanından Venedik limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Korfu Adası - Venedik arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Korfu Adası Venedik Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Korfu Adası limanından Venedik limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Korfu Adası - Venedik limanına ücretleri ve Korfu Adası - Venedik limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Korfu Adası - Venedik linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Venedik limanından Korfu Adası limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Korfu Adası Venedik Feribotları

  • Anek Superfast
    Haftada 1 1 tane Korfu Adası - Venedik arası Feribot (24sa 45dak)

Korfu Adası Rehberi

Korfu İyon Denizi’nde yer alan bir Yunan adasıdır ve İyon Adaları içinde en büyük ikinci adadır. Korfu kendisini ünlü bir turistik yer yapan Yunanistan’ın en güzel plajlarına sahiptir. Korfu feribot limanı oldukça iyi düzenlenmiştir fakat sınırlı imkanlara sahiptir. Ancak birçok servis ve toplu taşıma araçları limana yürüme mesafesindedir.

Venedik Rehberi

-Venedik İtalya’nın kuzey doğusunda, kanal ve köprülerle bölünmüş birkaç adadan meydana gelmesi ile tanınmıştır. Şehrin tamamı nefes kesen güzelliği ve mimarisi ile bir Dünya Mirası alanıdır. Venedik’in hareketli feribot limanı tüm turistik yerlere yakındır ve gün boyunca limandan deniz taksileri ve servis araçları kalkar. St.Marks Bazilikası ve St.Marks Meydanı ile ünlü alan şehir güzelliği nedeniyle büyük bir turistik mekandır.

Korfu Adası limanından Venedik limanına giden Feribotlara Alternatif Bul